top of page

Піромузичний феєрверк

Піромузичний феєрверк є одним з найкрасивіших видовищ у сфері піротехніки. Кожний феєрверк є унікальним. Музика обирається замовником, після чого саме для вашого феєрверка буде запрограмовано кожний постріл. Ми створюємо піромузикальні феєрверки вже більше ніж 15 років, кожний з них є нашою гордістю.

Інші варіанти піромузикальних феєрверків запрошуємо подивитись на нашому Ютуб каналі.

  • YouTube

Весільний Феєрверк

Весілля є особливим святом для кожної пари та їх родини, ми допомагаємо зробити фінал цього свята незабутнім. Феєрверк на весілля стане грандіозним і незабутнім фіналом вашого дня.

Пропонуємо подивитись варіанти весільних феєрверків що ми вже зробили, а ваш феєрверк ми з радістю розробимо саме для вас у ексклюзивному варіанті.

Свадебный фейерверк

Висотний феєрверк

Висотний феєрверк - феєрверк з використанням шарів (люсткугелів) від 50-го калібру і вище. Таке шоу стає гарним фіналом будь-якого свята. Наша компанія має фахівців з понад 25-тю роками досвіду у стрільбі феєрверків. Ми встигли побувати учасниками та переможцями як українських, так і міжнародних фестивалів. Тому ми сміливо гарантуємо як якість кожного нашого феєрверка, так і безпеку для глядачів.

Парковий феєрверк

Парковим феєрверком вважається різновид піротехнічного шоу в якому не використовуються постріли у небо. Запускаються ефекти типу "міна, комета", також різноманітні фігури, звукові ефекти типу свист, гуркіт, логотипи та ін.

  • Пиротехника

-

  • Спецеффекты

-

  • Феерверк

Піротехнічне шоу

Ми часто компонуємо вироби для створення ексклюзивних шоу спеціально під вимоги клієнта.

bottom of page